0%
DatingMentor

En İyi Arkadaşlık Siteleri ve Uygulamaları 2023: En iyiler listesi

Daha fazla bilgi edin

En Arkadaş Web Siteleri

20345
bekarlar çevrimiçi
90%
Cevap oranı
star9.5
Ziyaret oranı
Together2Night
9.7
/10
9.7

Birçok kullanıcı flört yerlerinde sağlam ve anlamlı bağlantılar ararken, diğerleri tek gecelik ilişkiler ve gündelik karşılaşmalar arıyor. Bu nişteki tanışma sitelerine bakıldığında, Together2Night.com, insanların en iyi olduğunu düşündüğü mekanlardan biridir. Hizmet, tüm tipik flört sonuçlarına yönelik değildir. Bunun yerine, barların ve kulüplerin zorluğunu geride bırakmanıza izin vererek, bağlantılara ve ilgi çekici sohbetlere odaklanır. Together2Night.com, çekici bir site görünümü ve hissi...

18243
bekarlar çevrimiçi
84%
Cevap oranı
star9.2
Ziyaret oranı
Flirt
9.3
/10
9.3

Kullanıcılar çevrimiçi buluşmayı düşündüklerinde, akla ilk gelen şey Flörttür. Ve bu bir sürpriz değil. Bunun nedeni, bu hizmet ile evdeyken gerçek aşkınızla tanışmanızı sağlayan birçok özelliğe erişebilmenizdir. Dahası, bu site güvenlidir ve üye olurken veya üyeliğiniz için ödeme yaparken sağladığınız tüm verileri korur. Bu nedenle, güvenliğiniz için endişelenmenize ve topluluğun diğer üyeleriyle herhangi bir sınır olmaksızın etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza...

white star9673
insanlar seçti
BeNaughty İnceleme Temmuz 2023 - Mükemmel mi yoksa aldatmacası mı?
24218
bekarlar çevrimiçi
93%
Cevap oranı
star9.4
Ziyaret oranı
BeNaughty
9.3
/10
9.3

BeNaughty ile, çoğu flört web sitesinin ilişkili göründüğü sayısız formaliteye ve uzun süreli kayıtlara geniş bir yer verebilirsiniz. Basit ilişkiler, gündelik ilişkiler ve basit sohbetler için kullanışlı bir flört servisidir. Hemen işe koyulmaya karar verirsen burada kimse yan gözle bakmaz. Dahası, bu tutum çok takdir edilmektedir. BeNaughty'de taahhüdün tamamen söz konusu olmadığını iddia edemeyiz, ancak yerel patronlar buna prim vermiyor....

22478
bekarlar çevrimiçi
87%
Cevap oranı
star9.5
Ziyaret oranı
Onenightfriend
9.1
/10
9.1

OneNightFriend, deneylerden korkmayan, rutinden ve yalnızlıktan sıkılanlar için bir buluşma platformudur. Bu site, insanların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olacak çeşitli özelliklere sahiptir. İnsanlar bu siteye sıradan randevular bulmak ve eğlenmek için üye oluyorlar. İlişki yok, uzun konuşmalar yok ve uyumsuzluk yok. Yakınınızda bir ortak bulun ve bu hizmetin yardımıyla istediğinizi elde edin. Mobil uygulama ile daha da esnek olun. Benzer düşünen...

Bağlantı kültürü günümüzde her zamankinden daha hızlı büyüyor ve tanışma web sitelerini hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline getiriyor. Piyasa güçlerine bir yanıt olarak, flört etmenin çeşitli yönlerini ve tonlarını kapsayan birçok çevrimiçi platform ortaya çıktı. Bazı uygulamalar geniş bir kitlenin ihtiyaçlarını karşılarken, diğerleri belirli bir niş içinde çalışır. Sadece ABD’de, kullanıcı sayısı ülke genelinde 44,2 milyon kişiye ulaşıyor ve 2024’te çevrimiçi flört geliri 602 milyon dolar olacak.

Birçok uygulama mantar gibi ateş açtığından, verimliliğine güvenebileceğiniz, hızlı etkili bir platform seçmek zahmetlidir. Aşağıdaki inceleme, birincil özelliklerini, seçeneklerini, erdemlerini, olumsuz taraflarını ve diğer ayrıntılarını ortaya çıkarmak için flört alanındaki liderlere ışık tutuyor.

Sitelerin listesi, uygun olanı seçmenize izin verecek yeterli platform içerir. Oran, sitenin performansına ve tekliflerine dayanıyordu. Aynı zamanda, daha fazla kriter rol oynadı:

Çevrimiçi Arkadaşlık Platformları Aşkı Bulmanıza Nasıl İzin Verir?
 • Meşruiyet ve güvenlik
 • Başarı oranı ve itibar
 • Demografi ve hedef kitle
 • Arama filtreleri ve çöpçatanlık sistemi
 • Temel özellikler ve ekstralar.
 • Dijital performans ve mobil yanıt verme.
 • Uzman görüşü ve gerçek yaşam incelemeleri.

Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce platform arasından seçim yapabileceğiniz yukarıda belirtilen kriterler, aramanızı sizin için en uygun birkaçına kadar daraltmanıza yardımcı olacaktır. Bunun bir kişiliğe bağlı olduğunu unutmayın. Kendinize ilişki mi yoksa uzun süreli ilişkiler mi aradığınızı sorun. Cinsiyetiniz ve cinselliğiniz için site seçenekleri var mı? Diyelim ki çevrimiçi flört konusunda sadece bir “acemi”siniz ve beklentilerinizden emin değilsiniz. Bu durumda, ana akım bir web sitesine katılmak, niş bir web sitesine katılmaktan daha iyidir.

Aşağıdaki inceleme, dünya çapında iyi bilinen en iyi siteleri sunar. Hepsi, kullanıcılar için farklı seçeneklere sahiptir ve bazı olağanüstü özelliklerle dikkat çekicidir. Ancak, her zaman iyileştirme için yer vardır. Bu nedenle gönderi, kusurlarını ve gevşekliğini de açıklar. Bu sayede okuyucular, artılarını ve eksilerini tartarak ve kazananı seçerek siteleri karşılaştırabilirler. Belki bir değil, birkaç hatta birkaç tanışma sitesi kişisel ilginizi çekecektir. Tekliflerini test etmek için aynı anda dört siteden üçüne katılmak iyi bir fikir olabilir.

En popüler ücretsiz tanışma siteleri ve uygulamaları

Çevrimiçi Bağlantınızla Maçlarınızı Değerlendirin

İlgi alanlarınızı ve tercihlerinizi göz önünde bulundurarak katılabileceğiniz yasal platformların listesi. Çeşitli hedef kitleler için pek çok seçeneğe sahip olan bu flört siteleri, hala belirli bir flört veya ilişki türüne odaklanmaktadır.

 1. Tuhaf arzuları ve karanlık fantezileri olan olgun insanlar için en iyisi BeNaughty
 2. Sıradan karşılaşmalar arayan bekarlar için en iyisi OneNightFriend
 3. Sohbet odalarında sanal seks ve kirli konuşmalar yapanlar için en iyisi Together2Night
 4. Yakındaki yerel ortaklarla hızlı bağlantı kurmak isteyen bekarlar için en iyisi Flirt
 5. Yatakta eğlence arayan olgun ve kıdemli flörtler için en iyisi FlirtyMature
 6. İlk adımı atmayı tercih eden heteroseksüel ve queer kadınlar için en iyisi Bumble
 7. Benzer düşünen ruh eşleriyle aşkı arayan bekarlar için en iyisi Hinge
 8. Uyumlu ortaklarla yüksek kaliteli ve güvenli bağlantılar için en iyisi OkCupid
 9. Zengin babaları ve seksi bebekleri bulmak için şeker flörtü için en iyisi SeekingArrangement
 10. Her tür ilişki için avlanan tüm sevgililer için en iyisi Zoosk
 11. 30 yaşın üzerindeki insanlarla uzun süreli ilişkiler için en iyisi eHarmony
 12. Profesyonellerle çıkmak ve liginizde ortak bulmak için en iyisi EliteSingles
 13. Aşka dayalı aşklar arayan meşgul insanlar için en iyisi Coffee Meets Bagel
 14. Yakın zamanda tam olarak aynı yerde bulunan bekarlarla çıkmak için en iyisi Happn
 15. Lezbiyenler, biseksüeller ve iki meraklı kadınlar için en iyisi aşk ve ilişki arıyor The HER

BeNaughty (Web, iOS, Android)

BeNaughty (Web, iOS, Android)

Web sitesi, vanilyalı ortaklar ve sapık insanlar için inanılmaz seks randevusu vaat ediyor. BeNaughty, herhangi bir görünüm, vücut tipi, etnik köken ve yaştaki kızlar ve erkeklerle dolu. Yatakta üçlü seks, BDSM, boynuzlamak ve diğer oyunlar için bir çifte katılabilir veya bunları cosplay veya sert seks olarak seçebilirsiniz.

BeNaughty, eşit cinsiyet oranı (erkeklerin %48’i ve kadınların %52’si), haftalık 435.000 aktif kullanıcı ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı topluluğu ile dikkat çekicidir.

Artıları:

 • Hızlı bir randevu sağlamak için sitede tonlarca azgın insan var.
 • Güvenlik ipuçları çok yardımcı olur.
 • İyi düşünülmüş tasarım çekici ve işlevseldir.
 • Kullanıcılar cinsel tercihlerini açıkça belirtirler.
 • Farklı fotoğraf içeriği çıplak, zarif, azgın ve çok daha fazla resim türünü içerir.

Eksileri:

 • Maçlar öncelikle rastgeledir.
 • Bazı reklamlar arayüzü karıştırır.

Fiyat:

 • 3 günlük deneme: 2,97 ABD doları artı 2 gün ücretsiz (özel teklif)
 • 1 ay (Popüler): 28,21 $
 • 3 ay (Gümüş): 47,43 $
 • 6 ay (Altın): 76,26 $

Sitenin ücretsiz iletişim araçları yok, ancak genel fiyatlandırması makul. 3 günlük bir denemenin neredeyse hiçbir maliyeti yoktur ve bu süre BeNaughty’nin özelliklerini test etmek ve verimliliğini değerlendirmek için yeterlidir.

Karar

İhtiyacınız olan şey koşulsuz buluşmalarsa, BeNaughty mükemmel bir eşleşmedir. Kullanıcıları cinsel isteklerini göstermeye ve uygulamaya teşvik eder. Buna ek olarak, üyeler genellikle mesajlara anında cevap vererek bağlantı kurmayı kolaylaştırır.

BeNaughty
9.3
/10
BeNaughty
İÇİN İYİ flört ve gündelik flört
DESTEK ORANI 4.6 of 5
BAŞARI ORANI 4.8 of 5

ONENIGHTFRIEND (Web)

OneNighFriend(Web)

Gündelik flört eden bekarlar kesinlikle OneNightFriend web sitesine güvenebilir. Flört mesajları ve sohbet odaları, sıcak flörtler ve unutulmaz bağlantılar için insanları birbirine bağlamaya yardımcı olur.

Platform, bulunduğunuz yerden en fazla 100 km uzakta maçlar sağlayan yerlilere odaklanır.

Bekarların çoğu aktif ve genç, 25 ila 34 yaşları arasında. 1,5 milyondan fazla kullanıcı ABD’den, diğerleri ise diğer oldukça gelişmiş ülkelerden geliyor. İlginç bir şekilde, kullanıcıların ezici bir çoğunluğu erkektir. Yani 137.000 haftalık aktif üye ile bir randevu ayarlamak için tonlarca şansınız var.

Artıları:

 • Site, yalnızca doğrulanmış kullanıcılardan mesaj almak için birincil ve tam güvenli moda sahiptir.
 • SMS Sohbet servisi değerli bir eklentidir.
 • Bir kez bir profile video ekleyebilir.
 • Mobil versiyonu sorunsuz çalışmaktadır.

Eksileri:

 • Çiftler aynı hesabı paylaşamazlar ki bu bir ilişki sitesi için iyi değildir.
 • Platformda iletişim için ücretsiz seçenekler yoktur.

Fiyat:

 • 3 günlük deneme: günlük 1,41 ABD doları
 • 1 ay: aylık 39,00$
 • 3 ay: Ayda 21,90 ABD doları (toplam 65,70 ABD doları)
 • 6 ay: Ayda 17,70 ABD doları (toplamda 106,20 ABD doları)

Ücretsiz üyelik, resim ve video yüklemeye, birkaç göz kırpma göndermeye, birkaç arama filtresi kullanmaya ve Beğen Galerisi’ndeki fotoğrafları “beğenmeye” izin verir.

Karar :

OneNightFriend, bağlantı için para ödemek isteyenler için uygundur. İyi çalışıyor ancak ücretsiz bir özelliği yok ve önemli sayıda sahte profil içeriyor. Aynı zamanda site, gerçek yatak odalarında çevrimiçi seks ve çevrimdışı oyunlar için açık fikirli, damgasız bir topluluğa katılma şansı da sağlıyor.

Onenightfriend
9.1
/10
Onenightfriend
İÇİN İYİ bağlantı
DESTEK ORANI 4.5 of 5
BAŞARI ORANI 4.5 of 5

Together2Night (Web, Android)

Together2Night (Web, Android)

Dünya çapında bir milyondan fazla topluluğa sahip olan site, gündelik flört için tonlarca fırsatla sizi mutlu edecek. Ama hayatının en güzel gecesini mi bekliyorsun? O zaman Together2Night’ı denemelisiniz. Çoğu kullanıcı rahat ve arkadaş canlısıdır, bağlantılar için seçeceğiniz herhangi bir yaklaşıma açıktır. Her hafta yüzlerce aktif kullanıcı ve %/60% kadın erkek oranı ile Togeth-er2Night, üyelerine eğlenceli tarihler sunma misyonuyla başa çıkıyor.

Artıları:

 • Site heteroseksüeller, geyler, lezbiyenler, sapıklar, çok eşli insanlar vb. için çalışıyor.
 • Sohbet odası, çeşitli hararetli konuların tartışılmasına izin verir.
 • Arayüz ve genel tasarım kullanılabilir ve dostça bir atmosfer yaratır.
 • Birçok gizlilik ve güvenlik özelliği gemide.
 • Site, ipuçları ve haberler içeren bir flört blogu işletiyor.

Eksileri:

 • Ücretli üyeler için sınırsız sohbet mevcuttur.
 • Mobil uygulama, APK Android’in indirilmesini gerektirir.

Fiyat:

 • 3 günlük deneme: 3 gün için 4,98 ABD doları
 • 1 ay: 34,99 $
 • 3 ay: 59.97 $
 • 6 ay: 95,94 ABD doları

Bölgenizdeki insanlar ücretsiz olarak görülebilir. Standart üyeler ayrıca kısaca profilleri ve sadece birkaç sohbet fırsatını görebilir.

Karar :

Together2Night’ta sevişmek zor değil. Pek çok ateşli bekar partner, seks hayatınızı daha heyecanlı ve daha maceralı hale getirecek. Tam güvenlik ve gizlilik, gizli bağlantılar sağlarken, tonlarca seçenek ve arama filtresinin kesinlikle en sofistike kullanıcılara sunacak bir şeyleri olacaktır.

Together2Night
9.7
/10
Together2Night
İÇİN İYİ iş arayan evli insanlar
DESTEK ORANI 4.8 of 5
BAŞARI ORANI 4.3 of 5

FLIRT (Web)

Flört (Web)

Site, sorumluluk ve vaatler olmaksızın seks arayanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı fikirde olan ortaklarla tuhaf bir şekilde eğlenmek için yüksek kaliteli tek gecelik ilişkiler sağlar. Hiçbir sorumluluk içermeyen kısa süreli buluşmalar hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı. Site, deney yapmaktan ve sayısız maceraya kapı açmaktan korkmayan genç ve bağımsız yetişkinlere uygundur.

Artıları:

 • Müşteri odaklı bir gizlilik politikası siteyi daha güvenli hale getirir.
 • Kaydırma hayranları, “Galeri gibi” özelliğini takdir edeceklerdir.
 • Flört Yayını özelliği, aynı anda birden fazla kullanıcıya mesaj göndermeye izin verir.
 • Kendinizi tanıtmak için 30 saniyelik videolar yükleyebilirsiniz.

Eksileri:

 • Profil kalitesi daha iyi olmalı.
 • En az birkaç ücretsiz seçeneğe sahip olmak harika olurdu.

Fiyat:

 • 3 günlük deneme: 3 gün için 4,23 ABD doları
 • 1 ay: 27,30 $/ay
 • 3 ay: 15,30 $/ay (toplam 45,90 $)
 • 6 ay: 12,27 $/ay (toplam 73,60 $)

Karar :

Site, esas olarak Amerika Birleşik Devletleri, Polonya, Türkiye, Romanya ve Birleşik Krallık’tan trafik oluşturmaktadır. Her gün birçok yeni üye kaydolduğu için yüksek bir başarı şansı sağlar. Tabii ki, her şey için ödeme yapmalısınız, ancak bunun yerine Flört, para için mümkün olan en iyi değeri garanti eder.

Flirt
9.3
/10
Flirt
İÇİN İYİ yakınınızda yaşayan bekarlarla tanışmak
DESTEK ORANI 4.4 of 5
BAŞARI ORANI 4.5 of 5

FLIRTYMATURE (Web)

FlörtOlgun (Web)

Site, seks ve eğlencenin her yaşta mevcut olduğunu kanıtlıyor. Pek çok olgun bekar, boşanmış, evli ve hatta dulların profilleri platformda. Hepsi birlikte akıllara durgunluk veren seks ve kaliteli zaman geçirmeyi bilmek için yeterli deneyime sahiptir.

Artıları:

 • Birçok cinsiyetten insan bulacaksınız.
 • Kayıt isteğe bağlı bir ankete sahiptir.
 • Günde 5 kullanıcıya kadar ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.
 • Tinder benzeri bir kaydırma özelliği hoş bir dokunuş.

Eksileri:

 • Cinsiyet oranı eşit değil, erkeklerin %79’unu gösteriyor.
 • Çoğu erkek kullanıcı, olgun olmaktan ziyade daha kıdemlidir.

Fiyat:

 • 3 günlük deneme: 3 gün için 3,14 ABD doları
 • 1 hafta: haftada 7,00 ABD doları
 • 1 ay: Ayda 28,80 ABD doları
 • 3 ay: Ayda 16,20 ABD doları (toplam 48,60 ABD doları)

Karar :

FlirtyMature, flört sahnesinde olgun ve yaşlı insanlara yer ayırıyor.

Yargılanma ve alay edilme korkusu olmadan flört edebilirler. Kullanışlı yerleşim düzeni ve basit arayüz, navigasyonu her yaştan kullanıcı için çocuk oyuncağı haline getirir.

Bumble (Web, iOS, Android)

Bumble(Web, iOS, An-droid)

Uygulama, kadınların erkeklerle etkileşimi başlatmak için ilk adımı atmalarını sağlar. Bir erkek bir davete ancak o bayandan hoşlanırsa cevap verebilir. Ancak, sitedeki daha önemli yüzdeleri göz önüne alındığında, kadınların elindeki güç erkek izleyiciyi umursamıyor.

Artıları:

 • Uygulama, tarihler, arkadaşlıklar ve ağlar için bağlantılar ve her bölüm için ayrı profiller sağlar.
 • Yeni gelenler kendilerini istedikleri gibi tanımlayabilirler.
 • Bumble’ı Spotify ve Instagram hesaplarınızla entegre etmek mümkündür.
 • AI, uygunsuz çıplak resimleri bulanıklaştırır.

Eksileri:

 • Premium üyelik fiyatları biraz bunaltıcı.
 • Profiller, diğer uygulamaların sunduğundan daha az çekicidir.

Fiyat:

Bomba Takviyesi

 • Haftalık deneme: Haftada 10,99 ABD doları
 • 1 ay: 24,99 $

Ömür Boyu Abonelik

 • $149,99

Bomba Paraları

 • 1 jeton: 1,99$
 • 5 jeton: 1,80 $/ jeton
 • 10 jeton: 1,50$/jeton (toplam 14,99$)
 • 20 jeton: 1,25$/jeton (toplam 24,99$)
 • 30 jeton: 1,27$/madeni para (toplam 37,99$)

Hizmet, süresi dolan maçlar için günde 1 yeniden maç da dahil olmak üzere ücretsiz sohbet ve mesajlaşma özellikleri sunar.

Karar :

Bumble, durumu kontrol etmek için kullanan kadınlara ve güçlendirilmiş bayanlara itirazı olmayan erkeğe uyar. Uygulama, bir sosyal medya platformu olarak işlev görür ve aynı güvenli ve samimi ortamda bir kariyer yapmayı ve bir kariyer oluşturmayı mümkün kılar.

Bumble
9.3
/10
Bumble
İÇİN İYİ aktif kadınlar
DESTEK ORANI 4.5 of 5
BAŞARI ORANI 4.7 of 5

HINGE (Web, iOS, Android)

Menteşe (Web, iOS, An-droid)

Uygulama, kendisini dikkatli flört ve ilişkiler için bir platform olarak tanıtıyor ve kullanıcıları özel birini bulduklarında bir uygulamayı silmeye teşvik ediyor. Dünya çapında 5 milyon kullanıcısı olan Hinge, 24-42 yaş arası bir kitleyi hedefliyor.

Artıları:

 • İnsanlar doğru eşleşmeler elde eder.
 • Site, birçok ücretsiz özelliği ile dikkat çekiyor.
 • Mobil uygulama iyi çalışıyor ve masaüstü sürümünün tüm işlevlerine sahip.
 • Yüksek kaliteli profiller yardımcı olur.

Eksileri:

 • Yeni gelenler kayıt sırasında en fazla 6 fotoğraf yüklemek zorundadır.
 • Kayıt süreci uzundur.

Fiyat:

 • 1 ay: 9,99 $/ay
 • 3 ay: 6,99$/ay (toplam 20,97$)
 • 6 ay: 4,99$/ay (toplam 29,94$)

“Beğeniler” ve yorumlar ücretsizdir. Ayrıca standart üye olarak karşılıklı eşleşmelere sınırsız mesaj gönderebilirsiniz.

Karar :

Menteşe, ciddi flört arayan bekarlar için “güvenli bir sığınak”. Video tarih özelliği ve buzları gagalamak için yenilikçi video istemleri ile Hinge, piyasadaki standart bir flört uygulamasından daha fazlasıdır.

OkCupid (Web, iOS, Android)

OkCupid (Web, iOS, Android)

Ücretsiz bir web sitesi, tüm cinsellik ve ilgi alanlarına sahip insanlar için yüksek kaliteli bağlantılar sağlar. Ek olarak, site, kaydırmayı ortadan kaldırarak çevrimiçi buluşmayı daha eğlenceli ve verimli hale getiriyor. Bu, yetişkin seks ve geleneksel tanışma siteleri arasında bir orta yol.

Artıları:

 • Sitenin 50 milyondan fazla kayıtlı üyesi var.
 • Bu sektörde güvenilen bir isimdir.
 • Uyumluluk faktörlerine dayalı olarak kesin eşleşmeler elde edeceksiniz.
 • Kayıt kolaydır ve hatta cesaret vericidir.

Eksileri:

 • Site, heteroseksüel insanların ciddi ilişkilere girmesi için sadece birkaç seçenek sunuyor.
 • Standart kullanıcılar, kendilerini beğenen kişileri göremezler.

Fiyat:

A-List Temel Abonelik

 • 1 ay: 7,95 $/ay
 • 3 ay: 6,35$/ay
 • 6 ay: 3,95 $/ay

A Listesi Premium Aboneliği

 • 1 ay: 24,90 $/ay
 • 3 ay: 22,90 $/ay
 • 6 ay: 19,90 $/ay

Artırmak

 • 1 Kredi: 1,99$/kredi
 • 5 Kredi: 1,89$/kredi
 • 10 Kredi: 1,69$/kredi

Karar :

OkCupid, hızla büyüyen ve değişen pazara rağmen hala bu alanda lider olmaya devam ediyor. Uygulamaları hızlıca kaydıran, ancak sıcak ve hızlı bağlantı kuranlar için tasarlanmıştır.

OkCupid
9.6
/10
OkCupid
İÇİN İYİ flört etmek ve eş bulmak
DESTEK ORANI 4.5 of 5
BAŞARI ORANI 4.7 of 5

SEEKING ARRANGEMENT (Web, Android)

Aranan Düzenleme (Web, An-droid)

Site, birçok zengin erkek profili ve 20’li yaşlarındaki sıcak şeker bebekleri sunan, insanların şeker randevusu için bağlantı kurmalarına yardımcı oluyor.

Artıları:

 • Gelişmiş profil doğrulaması, sitedeki botları hariç tutar.
 • Site en fazla 5 gün içinde düzenlemeyi garanti eder.
 • Dünya çapında 10 milyon veritabanı, en iyiyi seçmeye izin verir.
 • Site kaliteli eşleşmeler sunar.

Eksileri:

 • Şeker bebekler arasında bazı dolandırıcılarla karşılaşabilirsiniz.
 • Mobil uygulama Apple ürünleri için mevcut değildir.
 • Özellikleri test etmek için deneme yok.

Fiyat:

Premium (Abonelik)

 • 30 gün: 3,33 USD/gün (99,99 USD)
 • 90 gün: 3,00 USD/gün (269,99 USD)

Elmas (Abonelik)

 • 30 gün: 8,33 $/gün (249,99 $)

Premium (tek seferlik): Günde 3,00 ABD Doları (269,99 ABD Doları) karşılığında 90 gün

Elmas (tek seferlik): 30 gün için 8,33$/gün (249,99$)

Karar :

Seeking.com, yasal eskort hizmetleri ve şeker randevusu için güvenli bir web sitesidir. Ücretsiz sohbet odaları ve çok sayıda gelen kutusu filtresi hoş eklentilerdir.

SeekingArrangement
9.4
/10
SeekingArrangement
İÇİN İYİ şeker bebek/şeker ebeveyn ilişkisi arayan kişiler
DESTEK ORANI 4.4 of 5
BAŞARI ORANI 4.5 of 5

Zoosk (Web, iOS, Android)

Zoosk (Web, iOS, An-droid)

Zoosk, alanında en popüler sitelerden birinde dünya çapında 40 milyon üye toplamayı başardı. Platform, gündelik flört ve uzun süreli ilişkiler için birçok profile sahip olması, çok yönlülüğü ile dikkat çekiyor.

Artıları:

 • Yerlileri bulmak ve yakında bir tarih almak için kaydırabilirsiniz.
 • Site, 18’den 45’e kadar büyük bir kullanıcı havuzuna sahiptir.
 • Çoğu üye çok aktif ve arkadaş canlısıdır.
 • SmartPick Teknolojisi hassas eşleşmeler sağlar.

Eksileri:

 • Site bazı ekstra özelliklerden yoksundur.
 • Ücretsiz deneme modundayken bile arayüzü sel ekler.

Fiyat:

 • 1 ay: 29,95 $
 • 3 ay: 19,98 $ (59,95 $, %33 indirim)
 • 6 ay: 12.49 $ (74.95 $, %58 indirim)
 • 12 ay: 12.49 $ (149.88 $, %58 indirim)

Karar :

Zoosk’un ne anlama geldiğini kimse bilmiyor, ancak her kullanıcı etkinliğini onaylayacaktır. Ne yazık ki, en yüksek puan alan bir platform değil. Yine de, kendi bölgelerinde bekar arayanlar için işini yapıyor.

Zoosk
8.4
/10
Zoosk
İÇİN İYİ mükemmel ortaklar arayan insanlar
DESTEK ORANI 4.4 of 5
BAŞARI ORANI 4.5 of 5

eHarmony (Web, iOS, Android)

eHarmony (Web, iOS, Android)

Site, romantizm ve uzun süreli ilişkiler arayanlar için kaliteli bağlantılar sağlayan yüksek bir başarı oranına sahiptir.

Artıları:

 • Gelişmiş bir çöpçatanlık sistemine sahiptir.
 • Sitede eşit sayıda erkek ve kadın bulunmaktadır.
 • Web’de birçok başarı öyküsü mevcuttur.
 • Video tarihleri hoş bir dokunuş.

Eksileri:

 • Daha fazla arama filtresi almak harika olurdu.
 • Kayıt anketi 70 sorudan oluşmaktadır.

Fiyat:

 • Hafif (6 ay): 65,90 $/ay (toplam 395,40 $)
 • Artı (12 ay): 45,90$/ay (toplam 550,80$)
 • Ekstra (24 ay): 35,90$/ay (toplam 861,60$)

eHarmony uygulaması ücretsiz deneme sürümü sunmaz. Bunun yerine, ücretsiz seçenekleri standarttır, yani kayıt olma, profil oluşturma, gönderme, göz kırpma ve profillere göz atma anlamına gelir.

Karar :

Site olası tüm tercihleri kapsar. “What If” özelliği, insanların önceden belirlenmiş tercihlerinin ve arzularının dışına çıkmasına olanak tanır. Bu, gerçek aşkı ve ruh eşlerini bulmak için harika bir platform.

eHarmony
7.1
/10
eHarmony
İÇİN İYİ mükemmel bir eşleşme arayanlar
DESTEK ORANI 4.6 of 5
BAŞARI ORANI 4.7 of 5

EliteSingles (Web, iOS, Android)

EliteSingles (Web, iOS, Android)

Site, üyelerinin kaliteli ortaklar bulmasına yardımcı olur. Mahsulünün kreması profesyoneller, başarılı iş adamları, sanatçılar ve diğer zengin ve zeki insanlardır.

Artıları:

 • Kişilik anketi, liginizden ortaklar bulmanıza yardımcı olur.
 • Kullanıcıların çoğu üniversite eğitimlidir.
 • Sizin ve eşinizin aynı soruya verdiği aynı yanıtlar, uyumluluğu göstermek için vurgulanmıştır.
 • Mobil uygulama işlevseldir ve gezinmesi kolaydır.

Eksileri:

 • Profiller standart kullanıcılar tarafından görülmez.
 • Birçok kadın, eşit ortaklar yerine şeker babalar arıyor.

Fiyat:

 • Hafif, 3 ay: 34,95 $/ay (104,85 $)
 • Klasik, 6 ay: 19,95 $/ay (119,70 $)
 • Konfor, 12 ay: 17,95 $/ay (215,40 $)

Site, eşleşmeleri ücretsiz olarak almanıza izin veriyor, ancak fotoğrafları göremiyorsunuz veya mesaj gönderemiyorsunuz.

Karar :

Sitenin kişilik analizi, etkinliğini önemli ölçüde artırır. Ayrıca EliteSingles, anketteki yanıtlarınıza dayalı olarak öneriler ve ipuçları sağlayarak işleri daha da iyi hale getirmeye çalışır.

EliteSingles
5.8
/10
EliteSingles
İÇİN İYİ tek bir profesyonel bulmak
DESTEK ORANI 4.3 of 5
BAŞARI ORANI 4.4 of 5

COFFEE MEET BAGEL (Web, iOS, Android)

Coffee Meet Simit (Web, iOS, Android)

Bu, gerçek aşkı ve tutkulu romantizmi bulmak için en iyi web sitelerinden biridir. Sitede potansiyel ruh eşlerinin ve hayat arkadaşlarının birçok gerçek profili var.

Artıları:

 • Kadınlar çok tepkili.
 • Esas olarak alakalı eşleşmeler elde edeceksiniz.
 • Alıcının mesajınızı okuyup okumadığını görebilirsiniz.
 • Cinsiyet oranı iyi dengelenmiştir.

Eksileri:

 • Kullanıcılar sınırlı sayıda günlük maç alır.
 • Bir çöpçatanlık sistemini geliştirmek için daha fazla kriter isteniyor.

Fiyat:

Ödül

 • 1 ay: 34,99 $/ay
 • 3 ay: 25,00$/ay
 • 6 ay: 20,00$/ay
 • 12 ay: $15.00/ay

Fasulye (Uygulama İçi Para Birimi)

 • 100 Kredi: 0,02 USD/kredi (1,99 USD)
 • 2.000 Kredi: 0,01$/kredi (23,99$)
 • 3.000 Kredi: 0,008 ABD Doları/kredi (24,99 ABD Doları)

SPK’nın ücretsiz deneme sürümü yoktur, ancak bağlandığınızda ücretsiz mesajlaşma sunar.

Karar :

SPK sıradan karşılaşmalar için verimli değil, aşk için eşleşmeler sunabiliyor. Bu nedenle, esas olarak profesyonelleri, iyi eğitimli ve hatta seçici insanları hedefler.

Coffee Meets Bagel
8.5
/10
Coffee Meets Bagel
İÇİN İYİ gerçek hayatta bir eş bulamayacak kadar meşgul olan insanlar
DESTEK ORANI 4.5 of 5
BAŞARI ORANI 4.4 of 5

Happn (Web, iOS, Android)

Happn (Web, iOS, Android)

Site, 250 m’den başlayan bir mesafede birbirine yakın yaşayan insanları birbirine bağlar. Amerikalılar, İngilizler ve Kızılderililer için aşk veya ilişki bulmak için en iyi uygulama olabilir.

Artıları:

 • Her hafta bir milyondan fazla kullanıcı aktif.
 • 25’ten 34’e genç ama duygusal olarak olgun insanları kolayca bulabilirsiniz.
 • Sitenin cinsiyet oranı iyi.
 • Happn ve Spotify hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Eksileri:

 • Uygulama, yalnızca yerel tabanlı eşleşmeler sağlar.
 • Görüntülü sohbet yok, ancak yalnızca sesli mesajlar mevcut.

Fiyat:

Ödül

 • 1 ay: 24,99 $
 • 6 ay: $15.00
 • 12 ay: 10,00 $

Happn Paraları

 • 10 Madeni Para: 0,30 $/jeton (2,99 $)
 • 60 Madeni Para: 0,25 $/jeton (14,99 $)
 • 100 Madeni Para: 0.17 $/jeton (16.99 $)
 • 250 Madeni Para: 0.16 $/jeton (39.99 $)

Ücretsiz beğeni gönderebilirsiniz, ancak iletişimin %100’ü ödenir.

Karar :

Site, kullanıcıların tercihlerine göre eşleşmeler sunar. Yerel flört için tasarlanmıştır ve bu görevi takdire şayan bir şekilde üstlenmiştir.

Happn
4.5
/10
Happn
İÇİN İYİ flört etmek ve ilginç insanlarla tanışmak
DESTEK ORANI 4.8 of 5
BAŞARI ORANI 4.3 of 5

HER (Web, iOS, Android)

O (Web, iOS, An-droid)

Queer kadınlar için okunaklı ve saygın bir uygulama, kadınları arkadaşlık, ilişki ve gerçek aşk için birbirine bağlayan yutturmaca ile yaşıyor.

Artıları:

 • Uygulamanın çekici ve kullanıcı dostu bir tasarımı var.
 • Zevk için birçok ücretsiz özellik var.
 • Sitede biseksüel ve panseksüel flörtler var.
 • Uygulama, 50 ülkede 4 milyon kullanıcıya sahiptir.

Eksileri:

 • Bir masaüstü sürümü flört için değildir.
 • Kaydırma ücretli bir seçenektir.

Fiyat:

 • 1 ay: 14,99$
 • 6 ay: aylık 10$
 • 12 ay: Aylık 7,50 ABD doları

Karar :

Site, LGBT topluluğundan kadınlar için rahat ve güvenli bir ortam sağlar. Diğer insanların marazi merakı olmadan mesajlaşabilir, sohbet edebilir ve randevu alabilirler.

The HER
8.3
/10
The HER
İÇİN İYİ lezbiyenler ve LGBT topluluğu
DESTEK ORANI 4.7 of 5
BAŞARI ORANI 4.6 of 5

Sonuç

Listedeki siteler ve uygulamalar, teklifleri, özellikleri ve odakları bakımından farklıdır. Ancak, hepsi tamamen güvenli ve yasaldır. Sevgiyi ve zevki bulmak için sadece küçük bir yatırım gerektiren, uygulanabilir ve verimli platformlardır. Kişisel tercihleri göz önünde bulundurarak, katılmak için birkaç tanesini seçin ve doğru yerde olduğunuzdan emin olmak için seçeneklerini deneyin.

SSS

Arkadaşlık siteleri nasıl çalışır?

Kayıt ilk ve en kolay adımdır. Ardından, yeni bir üye, kişilik açıklamaları ve yüksek kaliteli fotoğraflar sağlayarak çekici bir profil oluşturmalıdır. Bir kullanıcının varlığı dikkat çekici göründüğünde, iletişim kurma zamanı gelir. Bu amaçla, ücretli bir abonelik zorunlu olabilir.

En iyi siteler, benzer düşünen insanları yüksek uyumlulukla bağlamak için genellikle gelişmiş çöpçatanlık kullanır. Verilen eşleşmeleri göz önünde bulundurabilir veya ortakları manuel olarak seçebilirsiniz. Gerçek hayatta çıkmadan önce mesaj gönderebilir, sohbet edebilir, video oturumlarının keyfini çıkarabilir ve birbirinize yakınlaşmak için diğer araçları kullanabilirsiniz.

Hangi arkadaşlık siteleri tamamen ücretsizdir?

Tüm flört uygulamaları ücretsiz kayıt ve profil oluşturmaya izin verir. Ancak, en yüksek puan alan platformlar arasında %100 ücretsiz bir site bulmanız pek mümkün değildir. Örneğin, OkCupid erişilebilir iletişim sağlar, ancak yine de para için ekstralar sunar. Gelişmiş güvenlik, daha fazla günlük eşleşme, destek ve diğer VIP avantajları anlamına gelir. Diğer birçok flört hizmeti, üyeleri için aktif etkileşimlerini teşvik etmek için ücretsiz denemeler, indirimler veya çeşitli ücretsiz seçeneklere sahiptir.

Arkadaşlık sitelerinde erkek arkadaş nasıl bulunur?

İlk olarak, kesinlikle o olmadığınızı hissedeceksiniz. Ayrıca birlikte vakit geçirirken erkek arkadaşınızın davranışlarını da göz önünde bulundurun. Sizden sık gelen mesajları saklıyor mu? Mesajları okurken yüzündeki ifade de çok şey söylüyor. Ancak, şüphelere güvenmek yerine her şeyi kontrol etmek daha iyidir.

Birkaç yaygın flört sitesine kaydolun ve flört havuzunu mümkün olduğunca daraltmak için arama filtrelerini kullanın. Ayrıca, birçok gelişmiş uygulama, partnerinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenmenize izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, Spokeo veya Profilesearcher gibi yazılımlar, erkek arkadaşınızın arkadaşlık sitelerindeki profillerini gösterir.

Kocamı tanışma sitelerinde nasıl bulabilirim?

İki insan birlikte yaşadığında, bir kadının kocasının varlığını flört platformlarında kontrol etmesi daha kolay hale gelir. Örneğin, bilgisayarındaki tarayıcı geçmişine bakılabilir. Bir flört sitesinde sahte bir hesap oluşturmak ve e-posta adresine göre bir kocanın varlığını tespit etmek de mümkündür. Bu yaklaşım profil oluşturmayı gerektirir. Bir kadın, kocasının profiliyle mükemmel bir uyum sağlayacak bir kişilik tanımı sağlamalıdır.

Telefonuna bakmak, gerçeği öğrenmenin en popüler ve en kolay yoludur. Yeterli parası olan ve boşanma davası açmak için delil arayanlar özel dedektif tutabilirler.

Arkadaşlık sitelerinde ne söylenir?

Çevrimiçi mesajlaşma, gerçeğe maksimum düzeyde yakın, doğal ve duygusal görünmelidir. “Merhaba” gibi atış mesajlarından kaçmaya çalışın, ancak birkaç solucan kelimesi ekleyin. Aktif olmak ve profiller, bloglar vb. hakkında yorum yapmak çok önemlidir. Gerçek ilginizi göstermek için her zaman hobiler, yaşam tarzları, beğeniler, görüşler ve çok daha fazlası hakkında sorular sorun.

Tüm konuları ele aldığınızda ve konuşma sürüklendiğinde ne yapmalısınız? Daha kişisel ve özel mesajlar göndermeye başlayın, ancak doğru olun. Örneğin, “1 “Son zamanlarda ne gibi eğlenceli olaylar oldu?” diye sorabilirsiniz. Tabii ki, bir bağlantı sitesinde etkileşim kurduğunuzda, mesajlarınız çok daha flörtöz ve daha seksi olabilir.

Arkadaşlık sitelerinde kızlarla nasıl konuşulur?

Bir erkeğin görgü ve kullandığı kelimeler, arkadaşlık sitesinin odağına göre değişir. Yetişkinlere yönelik seks siteleri hakkında konuştuğumuzda, hiçbir sınır bizi durduramaz. Tek koşul, ikinizin de diyaloğunuzu beğenmenizdir. Her durumda, erkekler aşırı iltifatlardan, klişelerden veya kendini beğenmiş olmaktan kaçınmalıdır. Giden ve arkadaş canlısı erkekler, herhangi bir flört platformunda yüksek talep görmektedir. Buna ek olarak, erkek kullanıcılar mizah, özgüven, coşku ve iyi dilbilgisi anlayışlarına bahse girmelidir.

Bir tanışma sitesine ilgi duyan bir kız nasıl elde edilir?

Kızların %100’ünün varlığınızı fark etmesi için “Merhaba”dan daha fazlasına ihtiyacı var. Göz kırpmalar, beğeniler veya flörtler bile buzu kırmaya yardımcı olmayabilir. Erkekler ne yapmalı? İlk mesajlarda ona çıkma teklif et. Agresif geliyor mu? Boşver. Tabii ki, hemen kabul etmesi pek olası değil, ama kesinlikle şaşıracak.

Ayrıca, standart ifadelerden kaçınmak, ancak spesifik olmak çok önemlidir. O nasıl çalışır? Bir adam seyahat hakkında konuşmaya başladığında, hikayesini kanıtlarla desteklemelidir. Ziyaret ettiği yerleri listelemek, izlenimlerini ve seyahat detaylarını paylaşmak demektir.

50 yaş üstü için en iyi tanışma siteleri hangileridir?

OurTime.com, SilverSingles veya SeniorMatch gibi niş arkadaşlık siteleri 55+ kişilere odaklanıyor. Aynı zamanda, diğer birçok platformda sağlam bir kıdemli kullanıcı profilleri havuzu vardır. Örneğin EliteSingles ve Zoosk, 50 yaşın üzerindeki insanlar için oldukça uygundur. Her neyse, çok yönlü web sitelerinden birini seçenler, yaş oranı hakkında bilgi edinmek için yorumları okumalıdır.

Erkekler neden ilişki sitelerine girer?

İlişkilerdeki bazı erkekler ve hatta evli erkekler gerçekten bir tanışma sitesine gidebilir. Nedenleri farklı. Bazıları partnerlerinden memnun değilken, diğerleri daha fazla macera, heyecan ve yeni randevular istiyor. Pek çok erkek özgüvenden yoksundur ve çevrimiçi flörtü kendilerini öne çıkarmak ve özgüvenlerini artırmak için bir araç olarak kullanır. Ancak, belirli bir yüzde iyi bir şeyi takdir edemez… o gidene kadar.